Agencja detektywistyczna Będzin

SOKOŁÓW TEAM – BIURO DETEKTYWISTYCZNE BĘDZIN

O nas

Niewyjaśnione zajścia z przeszłości mogą być nie lada utrapieniem, a ciągłe myślenie o tym zwykle tylko przyprawia o ból głowy. Niepewna przyszłość Państwa firmy może powodować straty w innej sferze życia, a rodzinne sekrety potrafią odbić się szerokim echem na całej przyszłości. W trosce o osoby, które nie mają możliwości rozwiązania swoich spraw powstała agencja detektywistyczna w Będzinie założona przez doświadczonych w swoim zawodzie ludzi. Agencję Sokołów Team prowadzi Robert Sokołów – oficer policji w stanie spoczynku w służbie kryminalnej i prewencyjnej, który przeszedł liczne szkolenia detektywistyczne. Dzięki znajomości pracy policji i zaangażowaniu w sprawę każdego klienta jesteśmy w stanie skuteczniej dotrzeć do rozwiązania.

Sokołów Team funkcjonuje na Śląsku i ma siedziby w Katowicach, Zawierciu, Myszkowie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Będzinie. Natomiast główne usługi naszego biura to:

  • wykrywanie urządzeń śledzących i podsłuchujących,
  • zbieranie wywiadu środowiskowego,
  • poszukiwania osób zaginionych lub ukrywających się,
  • prowadzenie obserwacji osób i mienia,
  • sprawdzanie wiarygodności pracowników i kontrahentów firm,
  • zbieranie materiałów dowodowych i informacji do spraw cywilnych, karnych i gospodarczych.

Świadczone przez biura detektywistyczne usługi mogą okazać się jedynym sposobem na dotarcie do prawdy w pewny i bezpieczny sposób. Sokołów Team jako agencja z licencjonowanymi detektywami wszystkie nasze działania są zgodne z prawem, zasadami etyki, a dyskrecja obowiązuje nas zarówno podczas prowadzenia sprawy, jak i po jej zakończeniu. Najważniejsze są dla nas interesy naszego klienta, co wiąże się z sumiennym wykonywaniem naszej pracy, bezpieczeństwo klienta, osoby obserwowanej i źródła pozyskania informacji. Nie wchodzimy w kompetencje policji, lecz wykorzystujemy wiedzę o ich pracy i stosujemy określona prawnie metody działania, by osiągnąć zamierzony skutek. Agencja Sokołów Team z licencją 0000788 jest zarejestrowana jako działalność regulowana MSWiA o numerze RD-93/2014, a prawa i obowiązki są zamieszczone w Ustawie z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. 2002 Nr 12 poz. 110). Jeśli i Państwa dręczy jakaś nierozwiązana sprawa lub potrzebują Państwo dodatkowych informacji, to zapraszamy do kontaktu.

Prywatny detektyw Będzin – więcej o nas

Do Państwa dyspozycji, zespół doświadczonych detektywów,  gotowych do podjęcia wszelkich działań które pomogą wyjaśnić Waszą sprawę.  Podejmujemy sprawy o różnym stopniu skomplikowania z jednakowym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Kierujemy się myślą, że nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Zespołem zarządza Robert Sokołów oficer policji w stanie spoczynku z doświadczeniem w służbie kryminalnej i prewencyjnej oraz w zarządzaniu wieloosobowymi zasobami ludzkimi, Absolwent Wyższej Szkoły Policji. Studia II stopnia z zakresu Public Relations. Liczne szkolenia detektywistyczne (pułapki kryminalistyczne, wykrywanie podsłuchów, obserwacja, metody przesłuchań itp…). Licencjonowany detektyw.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE SOKOŁÓW TEAM BĘDZIN

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

  • Poszukiwania zaginionych osób – klienci agencji detektywistycznych zgłaszają się do nich z różnymi problemami. Czasem sprawa dotyczy podejrzeń o zdradę, jakiej miał dokonać partner lub partnerka. Może również chodzić o ustalenie tego, czy potencjalny partner biznesowy nie jest oszustem. Jedną z najpoważniejszych spraw, jakimi zajmują się detektywi jest prowadzenie poszukiwań zaginionych osób. Należy przy tym pamiętać, że jest to zadanie, którym powinna zajmować się głównie policja. Agencja detektywistyczna może udzielić tutaj tylko dodatkowej pomocy. W naszym kraju detektyw nie ma tak szerokich kompetencji, aby móc prowadzić swoje działania w taki sposób, jak robią to policjanci. Może jednak znacząco przyczynić się do rozwiązania zagadki zaginięcia. Czasem to właśnie przedstawiciel tego zawodu informuje policję o odkryciu tropu, który powinien być zbadany. Co można zrobić samodzielnie? Wydaje się, że najlepszą opcją jest kontakt z lokalnymi mediami. Można również rozwiesić informacje o zaginionej osobie w miejscach często odwiedzanych przez ludzi w miejscowości, w której miało miejsce zaginięcie. Warto również poinformować lokalną społeczność o zdarzeniu wykorzystując do tego social media. Kiedy zdecydujesz się na podjęcie współpracy z detektywem pamiętaj o tym, aby wybrać agencję godną zaufania. Osoba wykonująca ten zawód na terenie naszego kraju musi posiadać licencję. Do jej uzyskania konieczne jest spełnienie kilku warunków. Jest m.in. ukończenie 21 roku życia oraz posiadanie przynajmniej średniego wykształcenia. Kandydat na detektywa musi posiadać pozytywną opinię komendanta powiatowego Policji. Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z agencją detektywistyczną? Skontaktuj się z przedstawicielem Sokół Team.
  • Wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych, np. podsłuchów i lokalizatorów GPS – W dzisiejszych czasach nie jest wcale trudno wejść w posiadanie urządzeń, które można wykorzystać do podsłuchiwania lub podglądania innych osób. Postęp technologii jest tutaj na tyle duży w porównaniu z poprzednimi dziesięcioleciami, że więcej osób niż kiedyś powinno na poważnie rozważyć możliwość znalezienia się w zasięgu urządzeń podsłuchowych. Jesteś właścicielem firmy, która szybko się rozwija? Wiedz o tym, że mogłeś wzbudzić zainteresowanie konkurentów działających w tej samej co Ty branży. Jeżeli są wśród nich osoby, dla których etyka jest tylko niewiele znaczącym słowem, możesz spodziewać się nieczystych zagrywek, takich jak zainstalowanie podsłuchu lub lokalizatora GPS w Twoim najbliższym otoczeniu. Oczywiście nie należy popadać w paranoję i budzić się każdego dnia z myślą o tym, że jest się podsłuchiwanym. Warto jednak wziąć taką możliwość pod uwagę. Jeśli podejrzewasz, że padłeś ofiarą osób dysponujących urządzeniami inwigilacyjnymi, możesz zwrócić się o pomoc do agencji detektywistycznej. Zatrudnieni w tym miejscu specjaliści doskonale wiedzą co zrobić, aby przekonać się o tym, czy jesteś podsłuchiwany lub nagrywany. Jeżeli trafisz na fachowców obecnych na rynku już od lat możesz być pewien, że mają oni duże doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Klienci agencji dosyć często zwracają się do detektywów z prośbą o wyjaśnienie kwestii ewentualnych podsłuchów. Ze względu na rozwój technologii można niestety spodziewać się tego, że tego rodzaju spraw będzie przybywać. Odwiedź stronę internetową Sokołów Team i zapoznaj się z ofertą. Obejmuje ona również wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych.

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1. Kiedy i dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej?

Najważniejsze jest, aby nie liczyć na to, że agencja detektywistyczna zastąpi policję w jej działaniach. Detektyw może udzielić dodatkowej pomocy. Przepisy prawa obowiązującego w Polsce nie pozwalają przedstawicielom tego zawodu na zbyt dużą swobodę. Nawet gdyby chciał wyręczyć w jednej ze spraw policję, nie będzie miał takiej możliwości. W przypadku, gdy zaginie ktoś z kręgu Twojej rodziny lub przyjaciół najważniejsze czynności powinni wykonywać właśnie policjanci. Nieco inaczej wygląda to w sytuacji, gdy chodzi o podejrzenie zdrady lub ewentualnego oszustwa popełnionego przez partnera biznesowego. Wtedy agencja detektywistyczna może dostarczyć kluczowych dowodów w sprawie, które potem zostaną wykorzystane w trakcie trwania sprawy sądowej.

2. Czym dokładnie zajmuje się detektyw?

W myśl przepisów prawa obowiązującego w naszym kraju zbiera, przetwarza i przekazuje informacje o osobach, zdarzeniach i przedmiotach. W wielu krajach na świecie detektyw to jeden ze stopni policyjnych. U nas tak nie jest, stąd też niezbyt szeroki z prawnego punktu widzenia zakres jego kompetencji.

3. W jaki sposób wygląda współpraca z agencją detektywistyczną?

Tak jak w przypadku firm działających w wielu innych branżach klient podpisuje umowę z agencją. Przed podjęciem jakichkolwiek działań przez detektywa musi on uzyskać jak najwięcej szczegółów dotyczących sprawy. W tym celu przeprowadza wywiad z klientem, który zgłosił się do niego z konkretną sprawą. Trzeba być przygotowanym na dużą ilość pytań, które mogą być szczegółowe.

4. Czy detektyw może wystąpić w roli świadka w sądzie?

Jeżeli jest to konieczne, aby sprawa zakończyła się rozwiązaniem pomyślnym dla klienta jest to jak najbardziej możliwe. Nie jest to jednak standard, jeśli chodzi o pracę detektywa. Zwykle wystarczy zaprezentować przed sądem zebrany przez niego materiał dowodowy.

5. Czy korzystanie z usług agencji detektywistycznej jest legalne?

Tak o ile korzystasz z usług profesjonalnej agencji detektywistycznej. Zatrudnione w niej osoby muszą posiadać licencję. Aby móc ją otrzymać konieczne jest spełnienie kilku warunków. Jest to m.in. ukończenie 21 roku życia i posiadanie przynajmniej średniego wykształcenia. Kandydat na detektywa musi także ukończyć kilka szkoleń i kursów. Dotyczą one m.in. ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych. Jak można się domyślić kandydat na detektywa nie może mieć na koncie prawomocnego wyroku sądowego.

PRYWATNY DETEKTYW BĘDZIN

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110