Agencja detektywistyczna Bytom

SOKOŁÓW TEAM – BIURO DETEKTYWISTYCZNE BYTOM

O nas

Kiedy człowieka dręczą niewyjaśnione sprawy, jego energia widocznie spada, a codzienność staje się przytłaczająca. W celu pomocy innym w ich prywatnych sprawach powstała agencja detektywistyczna Sokołów Team prowadzona przez oficera policji w stanie spoczynku, który ma wieloletnie doświadczenie w sprawach kryminalnych i działaniach prewencyjnych. Znajomość obowiązków i zakresu prac policji pozwala nam przeprowadzić każde śledztwo z większym zaangażowaniem, by z sukcesem odkryć prawdę lub znaleźć rozwiązanie trudnych dla Państwa spraw.

  • obserwacja osób i mienia,
  • wykrywanie podsłuchów i środków inwigilacji,
  • zbieranie wywiadu środowiskowego,
  • poszukiwania osób,
  • sprawdzanie wiarygodności pracowników, kontrahentów oraz klientów,
  • zbieranie materiałów i dowodów do sądu w sprawach gospodarczych, cywilnych i karnych.

PRYWATNY DETEKTYW BYTOM

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE:

  • Obserwacja osób i mienia – W naszym kraju powstaje coraz więcej agencji detektywistycznych. Polacy chętniej, niż kiedyś poszukują pomocy profesjonalnego detektywa. Co prawda w Polsce przedstawiciele tego zawodu nie maja takich możliwości działania, jak ich koledzy ze Stanów Zjednoczonych, jednak potrafią udzielić swoim klientom skutecznej pomocy. Wśród spraw, którymi się zajmują są również te dotyczące obserwacji osób i mienia. Należy pamiętać o tym, aby zgłosić się do profesjonalisty posiadającego odpowiednią licencję. W naszym kraju nie można świadczyć legalnych usług detektywistycznych bez posiadania takiego dokumentu. Aby się o niego ubiegać należy spełnić kilka warunków. Trzeba mieć ukończone 21 lat i posiadać przynajmniej średnie wykształcenie. Konieczna jest oczywiście czysta kartoteka policyjna. Trudno wyobrazić sobie detektywa mającego na koncie prawomocny wyrok sądowy. Przed otrzymaniem licencji należy ukończyć kilka kursów dotyczących m.in. ochrony danych osobowych. Kiedy kandydat na detektywa otrzyma wymarzoną licencję może zajmować się takimi sprawami, jak obserwacja osób i mienia. Takie zlecenie może pochodzić np. od klientów, którzy podejrzewają swoich partnerów o zdradę. Ewentualne dowody, które zostaną zdobyte przez pracownika agencji detektywistycznej mogą potem odegrać istotną rolę w trakcie postępowania rozwodowego. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług opisanych w tym krótkim artykule? Sokół Team to agencja detektywistyczna, która ma dla Ciebie ciekawą ofertę. Obejmuje ona również takie sprawy, które dotyczą obserwacji osób i mienia. Decydując się na nawiązanie współpracy z tymi profesjonalistami możesz być pewien, że zrobią wszystko, aby Ci pomóc. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie w biurze agencji.
  • Ustalenie oficjalnego miejsca pracy – Usługi detektywistyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Przybywa więc firm działających w tej branży. Konkurencja jest w niej coraz większa. Jak to wygląda w świetle przepisów prawa obowiązujących nad Wisłą? Szczegółowe informacje znajdziemy w ustawie z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2014 r., poz. 273 z późn. zm.). Wynika z niej, że usługa detektywistyczna polega na zbieraniu oraz późniejszym przetwarzaniu i przekazywaniu informacji dotyczących osób, przedmiotów i zdarzeń. Należy przy tym zaznaczyć, że detektyw nie może wchodzić w kompetencje organów i instytucji państwa. Chodzi tutaj m.in. o prokuraturę i policję. Detektywi najczęściej zajmują się sprawami gospodarczymi oraz takimi, które dotyczą osób prywatnych. Zdarzają się również zlecenia związane z ustaleniem oficjalnego miejsca pracy. Podobnie jak w każdej innej branży, tak i tutaj pomiędzy klientem a agencją zostaje podpisana umowa. W niektórych przypadkach działania detektywa mogą być co najwyżej wsparciem tych, które prowadzi policja. Tak jest w sytuacji, gdy zlecenie dotyczy poszukiwania osoby zaginionej. Zadanie ustalenia oficjalnego miejsca pracy nie wiąże się z koniecznością wchodzenia w kompetencje przysługujące organom ścigania. Szukasz specjalistów, którzy podejmą się realizacji takiego zlecenia? Zależy Ci na tym, aby była to agencja detektywistyczna mająca dobrą opinię i obecna na rynku już od dłuższego czasu? Oferta Sokołów Team z pewnością wyda Ci się interesująca. Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela tej firmy, aby poznać więcej szczegółów.
  • Wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych, np. podsłuchów i lokalizatorów GPS – W naszym kraju działa coraz więcej agencji detektywistycznych. Można przypuszczać, że ich liczba wzrośnie w bliskiej przyszłości. W Polsce detektyw kojarzy się najczęściej z amerykańskimi filmami. Myśląc o tym, jak wygląda jego praca sugerujemy się właśnie tym, co zobaczyliśmy na ekranie telewizora. W polskiej rzeczywistości detektyw nie posiada tak dużych uprawnień, jak można by przypuszczać. Aby zostać jednym z nich należy mieć ukończone 21 lat, wykształcenie przynajmniej średnie i mieć czystą kartotekę policyjną. Zdobycie licencji wymaga ukończeniu wielu szkoleń. Jedną z najczęściej zgłaszanych agencjom detektywistycznym spraw są te, które dotyczą urządzeń inwigilacyjnych. Można tu wymienić podsłuchy i lokalizatory GPS. Dostęp do takiego sprzętu jest niestety dosyć łatwy w dzisiejszych czasach. Ryzyko bycia podsłuchiwanym, śledzonym lub nagrywanym nie jest może bardzo wysokie, ale należy liczyć się z taką możliwością. Wydaje się, że szczególnie narażone są na to osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Konkurencja może chcieć zdobyć interesujące ją informacje na temat Twojej firmy właśnie w taki sposób. Jeżeli podejrzewasz, że coś takiego miało już miejsce skontaktuj się z przedstawicielem agencji detektywistycznej. Może to być Sokołów Team. Ci profesjonaliści skutecznie pomogli wielu osobom. Były to również sprawy dotyczące urządzeń inwigilacyjnych, np. podsłuchów i lokalizatorów GPS. Niektórzy próbują działać samodzielnie na podstawie porad znalezionych w internecie. Wydaje się jednak, że najlepiej od razu zwrócić się do profesjonalistów. Detektywi z Sokołów Team mają duże doświadczenie. Rozwiązali wiele skomplikowanych problemów, z jakimi zgłaszali się do nich klienci. Mogą pomóc również Tobie.
  • Ustalanie właściciela pojazdu – W naszym kraju nie brakuje osób, które są zainteresowane skorzystaniem z możliwości podjęcia współpracy z profesjonalną agencją detektywistyczną. Ponieważ liczba zapytań jest duża, powstaje coraz więcej firm świadczących tego typu usługi. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Wręcz przeciwnie. Zainteresowanie usługami detektywów zapewne będzie rosło. Jednym ze zleceń, jakie może otrzymać osoba pracująca w tym zawodzie jest ustalenie właściciela pojazdu. Podejmując współpracę z agencją należy znać swoje prawa. Detektyw powinien zachowywać się w stosunku do Ciebie w taki sposób, aby nie można było mówić o braku etyki. Oczywistym wydaje się to, aby przestrzegał on przepisów prawa. trudno wyobrazić sobie detektywa popełniającego przestępstwo w trakcie realizacji zlecenia. Pamiętaj o tym, że niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy ustalenia właściciela pojazdu, czy też chodzi o coś innego musi zostać spisana umowa pomiędzy Tobą a agencją. Jeśli sprawa dotyczy postepowania karnego, to musi zostać zawiadomiony organ prowadzący ją. Obowiązek ten wynika wprost z ustawy, do której przepisów muszą stosować się polscy detektywi. Należy pamiętać o tym, aby stosować się do przepisów o ochronie danych osobowych. Po zakończeniu prowadzenia sprawy wszelkie informacje tego typu, które nie zostały wykorzystane muszą zostać zniszczone. Detektyw ma zakaz stosowania tych metod, które są zastrzeżone dla policji. Poszukujesz agencji detektywistycznej, której chcesz zlecić zadanie ustalenia właściciela pojazdu? Skontaktuj się z przedstawicielem Sokołów Team.

 

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110