Agencja detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

SOKOŁÓW TEAM – BIURO DETEKTYWISTYCZNE DĄBROWA GÓRNICZA

O nas

Niejasne i zawiłe sytuacje, nierozwiązywalne problemy lub niepewność w różnych sytuacjach mogą przytrafić się każdemu, nie tylko bohaterom filmowym, dlatego też Sokołów Team służy najlepszą pomocą. Doświadczony oficer policji w służbie prewencyjnej i kryminalnej Robert Sokołów zainicjował założenie agencji detektywistycznej w Dąbrowie Górniczej, by rozwiązywać sprawy, z którymi nie mogą sobie Państwo poradzić. Nasze usługi są skierowane do firm i osób prywatnych, a nasze biura znajdują się jeszcze w Sosnowcu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Myszkowie, Zawierciu i Będzinie.

Nasze usługi obejmują zakresem:

 • obserwację osób i mienia,
 • zbieranie materiałów dowodowych do spraw cywilnych, gospodarczych i karnych,
 • sprawdzanie wiarygodności pracowników, kontrahentów i klientów,
 • wykonywanie wywiadu środowiskowego,
 • wykrywanie podsłuchu,
 • poszukiwanie zaginionych osób.

Prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza – więcej o nas

Sokołów Team jest biurem z licencją o numerze 0000788 wpisanym do rejestru działalności regulowanych w zakresie usług detektywistycznych MSWiA pod numerem RD-93/2014. Każdy z naszych detektywów jest w pełni uprawniony do tego zawodu, a także do przestrzegania prawa i poufności i lojalności wobec klientów oraz rzetelnego wykonywania swojej pracy. Kierujemy się zasadami etyki i dbamy o rozwiązanie każdego problemu lub wyjaśnienie tajemnicy skutecznie, ale przede wszystkim jak najkorzystniej dla klienta. Detektywi zobowiązani są do nieudostępniania danych oraz okoliczności dotyczących prowadzonej sprawy. Korzystając z naszych usług, mają Państwo zagwarantowane bezpieczeństwo oraz dyskrecję.

Zmagając się z przeciwnościami losu, mogą Państwo się wahać co do wynajęcia prywatnego detektywa, ale do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Taka postawa wraz z odgórnie wyznaczonymi zasadami wykonywania naszego zawodu łączy cechy kompetentnego pracownika i empatycznego człowieka. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrą opinią i dużym gronem zadowolonych klientów. Jeśli coś Państwa trapi, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się pomóc najlepiej, jak możemy.

Prywatny detektyw Sokołów Team – zakres usług

 • Wywiad gospodarczy detektyw Dąbrowa Górnicza – Polacy coraz chętniej korzystają z usług agencji detektywistycznych. Widoczne jest to również w Dąbrowie Górniczej i okolicach tego miasta. Wydaje się, że liczba firm świadczących takie usługi będzie rosła. Klienci agencji detektywistycznych korzystają z ich pomocy również w sprawach związanych z wywiadem gospodarczym. Aby realizacja takiego zlecenia zakończyła się w satysfakcjonujący dla klienta sposób konieczne jest zebranie jak największej liczby aktualnych danych dotyczących przedsiębiorstwa, które staje się obiektem uwagi detektywów. Następnie odbywa się analiza zgromadzonego materiału pod kątem tego, co najbardziej interesuje klienta agencji. Wywiad gospodarczy stosuje się z różnych powodów. Może chodzić o działania zmierzające do odzyskania należności. Jedną z przyczyn zainteresowania się tym tematem może być również chęć zdobycia przewagi nad konkurencją lub zbadanie tego, jakie ryzyko podejmuje się w razie nawiązania współpracy z danym przedsiębiorcą. Takie motywy kierują również klientami agencji detektywistycznych, którzy na co dzień mieszkają i prowadzą firmę w Dąbrowie Górniczej lub jej okolicach. Wywiad gospodarczy nie jest tematem, który często trafia na pierwsze strony gazet i do głównych wydań telewizyjnych programów informacyjnych. Warto jednak wiedzieć o tym, że takie coś istnieje. Nigdy nie wiadomo, czy sam nie zlecisz detektywom zadania dotyczącego właśnie tej kwestii. Jedną z najbardziej znanych agencji detektywistycznych działających również na terenie Dąbrowy Górniczej i jej okolic jest Sokołów Team.
 • Obserwacja osób i mienia – Zawód detektywa kojarzy się w naszym kraju z usługami oferowanymi przez cywila, który prowadzi m.in. obserwację osób i mienia. W innych krajach ta nazwa oznacza często jeden ze stopni policyjnych. Dobrze wiedzą o tym te osoby, które oglądają amerykańskie produkcje filmowe. Założycielem pierwszej prywatnej agencji detektywistycznej na świecie był Francuz Eugène François Vidocq. Uważany jest za ojca kryminalistyki. Nie był jednak pierwszą osobą, która wykonywała pracę detektywa. Jego poprzednikami byli tzw. thief-takers. Ich specjalnością było rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek kryminalnych związanych głównie z drobnymi kradzieżami. Chętnie korzystano z ich usług w Anglii w XVII wieku. Jak widać jest to profesja, która ma długą i barwną historię. W Polsce praca osób wykonujących ten zawód jest od 2001 roku regulowana ustawą o usługach detektywistycznych. W ramach wykonywania zleconego danej agencji zadania możliwe jest również prowadzenie obserwacji osób i mienia. Decydując się na skorzystanie z usług detektywa upewnij się, że masz do czynienia z profesjonalistą. Takich fachowców znajdziesz w Sokołów Team. Agencja posiada licencję, którą wydał Śląski Komendant Wojewódzki Policji. Zwracając się o pomoc właśnie tutaj możesz mieć pewność, że prowadzeniem Twojej sprawy zajmą się osoby posiadające odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Pomogli już wielu mieszkańcom Sosnowca i okolic tego miasta. Tę agencję detektywistyczną cechuje skuteczność działania. Może ona pochwalić się rozwiązaniem wielu spraw uważanych za skomplikowane. Opis oferty wydaje Ci się interesujący? Uważasz, że jesteś osobą, która potrzebuje profesjonalnej pomocy detektywa? jak najszybciej skontaktuj się z Sokołów Team i przedstaw problem, z którym się zmagasz.
 • Poszukiwania zaginionych osób – W naszym kraju nie brakuje obecnie agencji detektywistycznych. Osoby, które planują skorzystać z pomocy jednej z nich będą mogły porównać przynajmniej kilka ofert. Detektyw w Polsce nie wykonuje swojej pracy w taki sposób, jak wygląda to w amerykańskich filmach. Przedstawiciele tego zawodu mają w naszym kraju o wiele mniejsze możliwości, niż ich amerykańscy koledzy po fachu. Nie oznacza to jednak wcale, że nie mogą skutecznie pomóc. Wręcz przeciwnie. Jedną ze spraw, którą często się zajmują są poszukiwania zaginionych osób. Warto przy tym zaznaczyć, że detektyw nie wyręczy policji w jej działaniach. Nie ma takich kompetencji. Może jednak pomóc w znalezieniu istotnych informacji, dzięki którym uda się odnaleźć zaginioną osobę. Zawsze w pierwszej kolejności należy powiadomić policję o zdarzeniu. Z usług agencji detektywistycznej można skorzystać dopiero później, aby jej działania były uzupełnieniem policyjnych. Zaginięcie to wyjątkowo trudna sprawa, która generuje wiele emocji. Rodzina i znajomi zaginionej osoby bardzo się martwią. Często trudno jest porozmawiać z nimi właśnie ze względu na ich zły stan psychiczny. W tym przypadku detektyw nie tylko gromadzi informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy, ale również stara się wesprzeć te osoby, które poszukują zaginionego. W takiej sytuacji detektyw jest też częściowo również psychologiem. Doświadczony specjalista wie, jak się zachować. Poszukujesz sprawdzonej, profesjonalnej agencji detektywistycznej? Odwiedź stronę internetową sokolow-team.pl i zapoznaj się z ofertą. Zadzwoń lub napisz, jeżeli masz dodatkowe pytania.
 • Wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych, np. podsłuchów i lokalizatorów GPS – Coraz więcej mieszkańców naszego kraju jest zainteresowanych skorzystaniem z usług agencji detektywistycznej. Dotyczy to również spraw dotyczących wykrywania urządzeń inwigilacyjnych, takich jak podsłuch i lokalizator GPS. Rozwój technologii sprawił, że taki sprzęt jest obecnie w miarę łatwo dostępny dla osób, które chcą go wykorzystać. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak duże jest ryzyko bycia podsłuchiwanym lub nagrywanym. Podejrzewasz, że mogłeś paść ofiarą osób dysponujących taką właśnie technologią? W takiej sytuacji warto poprosić o pomoc profesjonalną agencję detektywistyczną. Pracują tam osoby, które na co dzień mają do czynienia z tego typu urządzeniami. Wiedzą co należy zrobić, aby stwierdzić, że ktoś jest podsłuchiwany lub potajemnie nagrywany. Zgromadzony przez specjalistów materiał dowodowy będzie potem mógł być wykorzystany przed sądem. Pamiętaj o tym, że nie każdy kto podaje się za detektywa w istocie nim jest. Licencja jest wydawana przez komendantów wojewódzkich Policji, jeśli chodzi o osoby mieszkające na stałe w naszym kraju. W pozostałych przypadkach dokument może wydać wyłącznie Komendant Stołeczny Policji. Każdy klient agencji ma prawo zapytać o licencję, aby móc upewnić się, że ma do czynienia z profesjonalistami. Niektórzy narzekają na zbyt małe w ich opinii kompetencje detektywa przewidziane w przepisach obowiązującego w Polsce prawa. Są one jednak wystarczające do tego, aby stwierdzić lub wykluczyć użycie urządzeń inwigilacyjnych, takich jak podsłuchy i lokalizatory GPS. Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela agencji Sokołów Team aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.
 • Śledzenie osób – W naszym kraju powstaje coraz więcej agencji detektywistycznych. Polacy korzystają z ich pomocy w wielu trudnych dla nich sytuacjach życiowych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że pierwsze kroki należy skierować do komisariatu policji. Zwłaszcza w takich sprawach, jak zaginięcie. Biuro detektywistyczne zapewnia dodatkową pomoc równolegle do działań prowadzonych przez służby mundurowe. Myśląc o prywatnym detektywie zwykle mamy przed oczami postać z amerykańskiego filmu lub serialu. Polska rzeczywistość jest nieco inna. Osoba wykonująca taki zawód w naszym kraju nie posiada tak szerokich kompetencji, jak mieszkańcy Stanów Zjednoczonych pracujący na co dzień w charakterze prywatnego detektywa. W myśl obowiązujących w naszym kraju przepisów prawa kandydat na stanowisko opisywane w tym artykule musi mieć ukończone przynajmniej 21 lat. Wymagane jest przynajmniej średnie wykształcenie. Przeciwko tej osobie nie może toczyć się żadne postępowanie o umyślnie popełnione przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Kandydat na detektywa nie może również posiadać na swoim koncie prawomocnego wyroku za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wydaje się to być całkowicie zrozumiałe. Detektyw musi mieć czystą kartotekę. W końcu sam ma wspomagać swoim działaniem służby mundurowe. Konieczne jest też poddanie się badaniom psychologicznym. Praca w tym zawodzie wymaga posiadania pewnych specyficznych cech charakteru. Biuro detektywistyczne nie jest miejscem pracy dla każdego. Przyszły detektyw musi odbyć szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych oraz danych osobowych. Licencja jest wydawana na czas nieokreślony przez komendanta wojewódzkiego Policji. Wśród zadań wykonywanych przez agencje detektywistyczne w naszym kraju znajduje się również śledzenie ludzi. Osoba realizująca takie zlecenie powinna pamiętać o tym, aby nie przekroczyć granic ustanowionych przez obowiązujące w naszym kraju przepisy prawa. Jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty agencji detektywistycznej? Zadanie dotyczy śledzenia ludzi? Odwiedź stronę internetową sokolow-team.pl. Zadzwoń, aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem biura. W trakcie jego trwania przedstawisz detektywowi szczegóły sprawy, którą chcesz wyjaśnić. Prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza  – zapraszam do współpracy.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE DĄBROWA GÓRNICZA

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

 

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110