Agencja detektywistyczna w Sosnowcu

SOKOŁÓW TEAM – BIURO DETEKTYWISTYCZNE W SOSNOWCU

O nas

Kiedy człowieka dręczą niewyjaśnione sprawy, jego energia widocznie spada, a codzienność staje się przytłaczająca. W celu pomocy innym w ich prywatnych sprawach powstała agencja detektywistyczna Sokołów Team w Sosnowcu prowadzona przez oficera policji w stanie spoczynku, który ma wieloletnie doświadczenie w sprawach kryminalnych i działaniach prewencyjnych. Znajomość obowiązków i zakresu prac policji pozwala nam przeprowadzić każde śledztwo z większym zaangażowaniem, by z sukcesem odkryć prawdę lub znaleźć rozwiązanie trudnych dla Państwa spraw.

 • obserwacja osób i mienia,
 • wykrywanie podsłuchów i środków inwigilacji,
 • zbieranie wywiadu środowiskowego,
 • poszukiwania osób,
 • sprawdzanie wiarygodności pracowników, kontrahentów oraz klientów,
 • zbieranie materiałów i dowodów do sądu w sprawach gospodarczych, cywilnych i karnych.

Prywatny detektyw z Sosnowca – więcej o nas

Robert Sokołów, mając doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzi, widnieje w MSWiA w rejestrze przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych RD-93/2014 i założył agencję detektywistyczną z licencją o numerze 0000788. Zobowiązuje nas to do sumiennego sprawdzania wszystkich potrzebnych informacji, rzetelnego prowadzenia śledztwa i zachowania tajemnicy zawodowej w zakresie źródeł informacji, okoliczności sprawy oraz danych osobowych. Nawet najtrudniejsze sprawy nie są nam obce, dlatego do każdego klienta podchodzimy z empatią i wyrozumiałością. Nie muszą się Państwo obawiać więc o nic, ponieważ nam najbardziej zależy na zadowoleniu, dbałości o bezpieczeństwo i interesy klienta. Wszystkie nasze działania są prowadzone zgodnie z prawem, zasadami etyki oraz ustaleniami w Ustawie z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. 2002 Nr 12 poz. 110).

W związku z powyższym zapewniamy profesjonalną obsługę klientów oraz bezpieczeństwo danych dotyczących prowadzonego śledztwa. Nasi detektywi skutecznie rozwiązali ogromną liczbę spraw, co świadczy o ich kompetencji, ofiarnym i rozważnym działaniu. Mogą Państwo powierzyć nam skrupulatne zebranie materiałów i przygotowanie kompletnej dokumentacji o przebiegu kolejnych kroków śledztwa. Podczas poszukiwania informacji konieczne jest zebranie wywiadu środowiskowego, dzięki czemu dostajemy szerzej nakreśloną sytuację, co ułatwia śledzenie lub poszukiwania osób zaginionych lub ukrywających się. Nasze usługi są przeznaczone do osób prywatnych oraz firm, którym zależy na wiarygodności swoich kontrahentów, klientów czy pracowników. Zadbamy również o bezpieczeństwo i prywatność osób mającym przeświadczenie, że mogą być obserwowani lub podsłuchiwani.

Detektywi z Sosnowca zadbają o Twoje nierozwiązane sprawy i pomogą sporządzić dokumentację potrzebną w rozprawach sądowych. Skontaktuj się z nami.

 

 

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE:

 • Wywiad gospodarczy – Rośnie zainteresowanie Polaków usługami oferowanymi przez agencje detektywistyczne. Co prawda przepisy prawa obowiązujące w naszym kraju nie dają przedstawicielom zawodu detektywa zbyt dużych możliwości działania, to jednak mogą oni skutecznie pomóc swoim klientom na wiele różnych i co ważne legalnych sposobów. Często zajmują się również sprawami dotyczącymi wywiadu gospodarczego. Jest tak również w Sosnowcu i jego okolicach. Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy detektywa upewnij się, że faktycznie masz do czynienia z profesjonalistą. Masz prawo zapytać o licencję. Tylko jej posiadacz może uważać się za detektywa. Osobom mieszkającym na stałe w naszym kraju jest ona wydawana przez właściwego w danym przypadku komendanta wojewódzkiego Policji. W innych przypadkach dokument może być wydany wyłącznie przez Komendanta Stołecznego Policji. Licencja jest wydawana na czas nieoznaczony. Może zostać zawieszona lub cofnięta w sytuacji, gdy detektyw nie będzie postępował zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawa. Każdy, kto chce pracować w tym zawodzie musi również odbyć specjalne szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych. Po jego zakończeniu otrzymuje dokument potwierdzający zdobycie wiedzy na tak istotne w pracy detektywa tematy. Mieszkasz w Sosnowcu? Planujesz skorzystanie z pomocy agencji detektywistycznej w sprawie dotyczącej wywiadu gospodarczego? Powinieneś skontaktować się z Sokołów Team. Zatrudnieni tutaj specjaliści skutecznie pomogli wielu klientom w rozwiązaniu ich problemów. Nigdy nie przekraczają przy tym swoich kompetencji. Są gotowi działać również wtedy, gdy sprawa dotyczy wywiadu gospodarczego.
 • Ustalanie właściciela pojazdu – Coraz więcej Polaków korzysta z usług agencji detektywistycznych, np. w celu ustalenia właściciela pojazdu. Odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa jest jak zawsze wzrost liczby firm świadczących usługi, na które istnieje zapotrzebowanie. Detektywa znajdziesz w każdym dużym polskim mieście. Wiele osób posiada mylne wyobrażenie o tym zawodzie. To efekt oglądania amerykańskich filmów i seriali. Za oceanem detektyw pełni inną rolę, niż w naszym kraju. Osoby pracujące dla tamtejszych agencji mają znacznie szersze kompetencje, niż ich polscy odpowiednicy. Jeżeli chodzi o przepisy prawa obowiązujące w naszym kraju, trzeba wspomnieć o ustawie z 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2014 r., poz. 273 z późn. zm.). W myśl zawartych w niej zapisów usługa detektywistyczna polega na zbieraniu, przekazywaniu i przetwarzaniu informacji dotyczących zarówno osób, jak też przedmiotów i zdarzeń. Osoba pracująca w zawodzie detektywa musi pamiętać o tym, że nie może zajmować się takimi sprawami, których prowadzenie leży w kompetencji organów i instytucji państwowych. Można tutaj wymienić m.in. prokuraturę oraz policję. Ustalenie właściciela pojazdu to zadanie, które agencja detektywistyczna może wykonać bez narażania się na konflikt z prawem. Tak jak w każdej innej branży, tak i tu konieczne jest spisanie umowy pomiędzy klientem a wykonawcą zlecenia. Planujesz skorzystanie z usług agencji detektywistycznej w celu ustalenia właściciela pojazdu? Odwiedź stronę internetową firmy Sokołów Team i zapoznaj się z jej ofertą. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.
 • Poszukiwania zaginionych osób – Coraz chętniej korzysta się w Polsce z usług prywatnych detektywów. Reakcją na zwiększone zainteresowanie jest pojawianie się coraz większej ilości agencji świadczących tego rodzaju usługi. O pomoc do takich firm Polacy zgłaszają się również wtedy, gdy chodzi o poszukiwania zaginionych osób. Należy jednak zaznaczyć, że w takich przypadkach to policja powinna prowadzić najważniejsze czynności. Korzystanie z pomocy detektywa można uznać za dodatkowe wsparcie. W naszym kraju nazwa tej profesji kojarzy się nieco inaczej, niż w wielu innych miejscach na świecie. Chodzi o to, że detektyw często jest nazwą jednego z policyjnych stopni. W naszym kraju usługi detektywistyczne oferowane są przez prywatne agencje. Aby uzyskać licencję konieczne jest spełnienie kilku warunków. Kandydat na detektywa powinien mieć ukończone przynajmniej 21 lat i posiadać wykształcenie nie niższe, niż średnie. Taka osoba nie może być również karana za umyślne przestępstwo. Przepisy obowiązującego w Polsce prawa mówią tutaj konkretnie o prawomocnym wyroku. Jest to przeszkoda nie do ominięcia dla kandydata na detektywa. Wydaje się to być w pełni zrozumiałe. W końcu ma on pomagać w ujęciu osób podejrzewanych o złamanie prawa lub zebranie przekonujących dowodów na zaistnienie czynu karalnego. Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której przedstawiciel tej profesji ma na koncie prawomocny wyrok. Planujesz skorzystanie z usług agencji detektywistycznej? Sprawa dotyczy poszukiwania zaginionych osób? Jak najszybciej skontaktuj się z Sokołów Team. Uzyskasz tutaj profesjonalną pomoc. Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na spotkanie z detektywem.
 • Ustalenie oficjalnego miejsca pracy – Wielu mieszkańców naszego kraju decyduje się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy detektywa. Kiedyś oglądaliśmy to tylko i wyłącznie w amerykańskich firmach i serialach. Dzisiaj nawiązanie współpracy z agencją detektywistyczną nie jest niczym nadzwyczajnym, np. w związku z koniecznością ustalenia oficjalnego miejsca pracy dłużnika. Ze względu na duże zainteresowanie na rynku działa coraz więcej firm oferujących profesjonalne wsparcie. Pamiętaj o tym, że w myśl przepisów obowiązującego w Polsce prawa masz prawo oczekiwać od detektywa, że będzie zachowywał się w sposób etyczny. Może on rozpocząć działanie dopiero wtedy, gdy podpisana zostanie umowa z klientem. Należy pamiętać o tym, że w przypadku sprawy, która wiąże się z postępowaniem karnym detektyw musi powiadomić o tym fakcie organ prowadzący sprawę. Nie są to tylko zalecenia. O tym obowiązku mówi specjalna ustawa, która obowiązuje na terenie naszego kraju. Kolejna kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę to przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Jeżeli klient nie odbierze ich do momentu zakończenia sprawy, muszą zostać zniszczone. Detektyw odpowiada również za zniszczenia, których dokonał w trakcie wykonywania zleconego mu przez klienta zadania. Pracownik agencji detektywistycznej ma prawo do zachowania w tajemnicy danych osobowych swojego informatora. Chcesz skorzystać z usług detektywa, aby ustalić oficjalne miejsce pracy osoby, która jest Ci winna pieniądze lub masz inny powód? Zadzwoń lub napisz do przedstawiciela Sokołów Team i dowiedz się więcej na temat oferty tej agencji detektywistycznej.
 • Wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych, np. podsłuchów i lokalizatorów GPS – W naszym kraju powstaje coraz więcej agencji detektywistycznych. Można więc uznać, że zwiększa się zainteresowanie tego typu usługami. Wydaje się, że ten trend nie ulegnie już odwróceniu. Detektyw może zajmować się różnymi sprawami, od zbierania dowodów na zdradę po prowadzenie działań związanych z poszukiwaniem zaginionych osób. Jedną ze spraw, z którymi zgłaszają się do niego klienci jest wykrywanie urządzeń inwigilacyjnych, w tym podsłuchów i lokalizatorów GPS. Niestety dostęp do takich urządzeń jest obecnie w miarę prosty. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje ryzyko bycia podsłuchiwanym lub nawet nagrywanym z ukrycia. Jeżeli np. prowadzisz własną firmę musisz uważać na nieuczciwych ludzi, którzy w ten sposób będą próbowali uzyskać ważne dla nich informacje na temat Twojej działalności. Podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany lub nagrywany? Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji będzie kontakt z agencją detektywistyczną. Pracujące w niej osoby wiedzą co należy zrobić, aby wykryć podsłuch lub inne urządzenie inwigilacyjne w pomieszczeniu, które wydaje się być podejrzane ich klientowi. Czasem okazuje się, że urządzenie szpiegowskie zostało umieszczone w takim miejscu, które nie wzbudzało żadnych podejrzeń u właściciela domu, czy też biura. Istotne jest to, aby zwrócić się o pomoc do profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie. Znajdziesz ich w agencji detektywistycznej Sokołów Team. Zadzwoń i umów się na spotkanie z detektywem. W czasie jego trwania opowiesz mu o swoich podejrzeniach dotyczących możliwości zastosowania urządzeń inwigilacyjnych w Twoim otoczeniu. Na podstawie uzyskanych informacji detektyw będzie mógł podjąć decyzję o tym, co należy zrobić w tej sprawie.

 

 

 FAQ – jak pracuje prywatny detektyw w Sosnowcu.

1. Kiedy i dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej?
Należy pamiętać o tym, że w Polsce przedstawiciel tego zawodu nie może działać w taki sam sposób, jak np. w USA. Polscy detektywi nie mają tak szerokich kompetencji, jak ich koledzy z wielu różnych krajów. Nie oznacza to jednak, że nie mogą pomóc w rozwiązaniu trudnej sprawy. Jeżeli dotyczy ona podejrzenia zdrady, jakiej mógł dopuścić się partner lub partnerka, na pewno warto skontaktować się z detektywem. W przypadku spraw czysto kryminalnych należy zgłosić się na policję. W pewnych przypadkach agencja detektywistyczna może zaoferować dodatkowe wsparcie, które będzie uzupełnieniem działań prowadzonych przez policjantów. Chodzi tutaj np. o zaginięcia.

2. Czym dokładnie zajmuje się detektyw?
W polskich realiach najczęściej pomaga zgromadzić dowody, które potem będą wykorzystane w czasie rozprawy sądowej. Musi on przy tym stosować się do zapisów zawartych w polskim prawie. Jak już zostało wspomniane, w Polsce nie ma on możliwości prowadzenia działań zakrojonych na szeroką skalę.

3. W jaki sposób wygląda współpraca z agencją detektywistyczną?
W wielu aspektach przypomina nawiązanie współpracy z firmą działającą w każdej innej branży. Najpierw umawiasz się na spotkanie z detektywem w biurze agencji lub w innym wskazanym przez niego miejscu. Następnie opisujesz wszystkie szczegóły sprawy, z którą się do niego zgłaszasz. Jeśli uzna on, że będzie potrafił pomóc może dojść do podpisania umowy pomiędzy Tobą a agencją detektywistyczną. Raczej nie otrzymasz gwarancji zakończenia działań prowadzonych przez detektywa w ściśle określonym terminie. Wszystko zależy od tego, czego dotyczy Twoja sprawa.

4. Czy detektyw może wystąpić w roli świadka w sądzie?
Zwykle nie ma takiej potrzeby, ponieważ w zupełności wystarczy zaprezentowanie w czasie postępowania zebranych przez niego dowodów. W niektórych przypadkach jest to jednak konieczne. Wtedy detektyw może wystąpić w sądzie w charakterze świadka.

5. Czy korzystanie z usług agencji detektywistycznej jest legalne?
Tak. Agencja detektywistyczna zobowiązana jest jednak do ścisłego przestrzegania przepisów prawa obowiązującego w naszym kraju. Jeśli detektyw się do tego nie zastosuje, grozi mu utrata licencji. Profesjonaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę. Robią więc wszystko, aby nie doszło do takiej sytuacji.

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110