Agencja detektywistyczna Myszków

SOKOŁÓW TEAM – BIURO DETEKTYWISTYCZNE MYSZKÓW

O nas

Czasem zdarzają się w życiu rzeczy, o których nie mamy pojęcia ani wpływu na nie, co może być przyczyną niewyjaśnionych spraw lub trudnych sytuacji rodzinnych, co potrafi przysporzyć nieco problemów. Dlatego postanowiliśmy zająć się rozwiązywaniem takich spraw jako Sokołów Team – agencja detektywistyczna w Myszkowie. Nasze biuro prowadzą doświadczeni detektywi, którzy skupiają się na wyjaśnieniu zagadek i tajemnic, ponieważ wyznajemy zasadę, że zawsze można dotrzeć do prawdy. Wszystko zależy od stopnia zaangażowania i tego, co naprawdę się liczy dla klienta, którego interesy są dla nas priorytetem.

Oferujemy usługi dla osób prywatnych oraz firm na terenie województwa śląskiego, a nasze biura znajdują się także w Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej i Katowicach.

Profesjonalnie i dyskretnie pełnimy usługi:

  • obserwacji osób i mienia,
  • wykrywania podsłuchów i urządzeń śledzących,
  • wywiadów środowiskowych,
  • poszukiwania osób zaginionych,
  • zbierania materiałów i dowodów potrzebnych do spraw cywilnych, gospodarczych i karnych,
  • sprawdzenia wiarygodności potencjalnych kontrahentów i pracowników.

Prywatny detektyw Myszków – więcej o nas

Agencję detektywistyczną Sokołów Team prowadzi licencjonowany detektyw, oficer policji służby kryminalnej oraz prewencyjnej Robert Sokołów. Nasza agencja posiada licencję wydaną przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji 0000788 oraz wpis do rejestru przedsiębiorców MSWiA o numerze RD-93/2014.

Pracując w policji oraz jako detektywi zdajemy sobie sprawę z różnych trudnych sytuacji, które nas spotykają na co dzień, dlatego możesz liczyć na szczegółowe wyjaśnienia, przedstawienie zebranych dowodów, lojalność względem klienta oraz zachowanie tajemnicy, co jest naszym obowiązkiem. Licencjonowanych detektywów obowiązuje przestrzeganie prawa, zasad etyki oraz rzetelne i staranne przeprowadzanie śledztw. Dbamy zarówno o bezpieczeństwo klientów jak i osób obserwowanych.

Działania podejmowane przez naszych detektywów są w pełni zgodne z prawem, by można było posłużyć się zdobytymi dowodami w sądzie. Jeśli natomiast obawiają się Państwo, że mogą być ofiarą podsłuchu lub lokalizatorów GPS, wykryjemy to dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Zbierzemy też dla Państwa wywiad środowiskowy w dyskretny sposób, co pomaga rozszerzyć zebrane informacje i skutecznie zakończyć śledztwo oraz poszukiwanie zaginionych czy ukrywających się osób. Przy użyciu dostępnych nam sposobów pomagamy zbadać powiązania rodzinne, znaleźć spadkobierców, krewnych, osoby porwane lub prześladowane z różnych powodów, a także ustalić ich tożsamość zaginionych krewnych. Odkryjemy tożsamość podmiotów prawnych i zapewnimy dokumenty, które będą uznane przez sąd jako dowody w sprawie.

Nasi klienci są zadowoleni ze współpracy, ponieważ ze szczególną dbałością przygotowujemy dla nich wszystkie sprawozdania i dokumentację. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110