Usługi detektywistyczne

SOKOŁÓW TEAM Sosnowiec ul. Małachowskiego 7

Usługi detektywistyczne

 

Naszym standardem jest kierowanie do realizacji sprawy dwuosobowego zespołu detektywów z dwoma samochodami. Jeśli sytuacja tego wymaga zespoły możemy powiększyć i doposażyć w potrzebny sprzęt.

Prowadzimy obserwację osób i mienia. Wykonujemy czynności zarówno w mieście jak i w zróżnicowanym terenie. Pozostajemy niezauważalni przez cały czas realizacji zlecenia.

Zbieramy materiał dowodowy do spraw cywilnych, karnych i gospodarczych. Nasze sprawozdania i uzyskane dowody uznawane są przez sądy w sprawach cywilnych i karnych. Sporządzane sprawozdania są kompletne i wyczerpująco opisywany jest stan faktyczny. Jednakże jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi detektywi występują w sądach i organach ścigania jako świadkowie.

Wspieramy firmy sprawdzając wiarygodność pracowników i kontrahentów. Pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji personalnych. Między innymi sprawdzamy w jaki sposób realizowane są zwolnienia lekarskie.

Prowadzimy poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się. Policja prowadzi szereg poszukiwań za wieloma osobami i siłą rzeczy nie jest w stanie poświęcić całej uwagi jednej sprawie. Nasi detektywi kierowani do poszukiwań osób zajmują się tylko jedną sprawą i w pełni angażują się w jej zakres.

Wykonujemy wywiady środowiskowe. Zbieramy informacje o ludziach, zdarzeniach i miejscach.

Ustalamy składniki majątkowe dłużników Sprawdzamy jak żyją wskazane osoby. Ustalamy jakim majątkiem dysponują i gdzie lokują pieniądze.

Wykrywamy podsłuchy i inne środki inwigilacji.

Nie ma spraw niemożliwych do wyjaśnienia. Jest to tylko kwestia zaangażowania odpowiednich sił i środków.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

795 755 110