Jeżeli potrzebujesz pomocy w ustaleniu oficjalnego miejsca pracy, skorzystaj z oferty agencji detektywistycznej Sokołów Team. Określimy to miejsce, uwzględniając obowiązki i stanowisko pracownika, lokalizację biura przełożonego oraz inne istotne czynniki. Indywidualne podejście pozwoli na rozwiązanie każdej sprawy ze szczególną dbałością o detale. Nasza pomoc dotyczy spraw o różnym stopniu skomplikowania, bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Pracownik większość czasu spędza w oficjalnym miejscu pracy – fizycznej lokalizacji, jak biuro, fabryka lub sklep, albo w przestrzeni wirtualnej. To miejsce jest zazwyczaj wybrane przez pracodawcę i może się różnić od miejsca zamieszkania pracownika. Określa się je na podstawie lokalizacji biura, zakładu lub innego miejsca pracy, do którego pracownik udaje się w celu wykonywania swoich obowiązków.

Jeśli pracownik korzysta z telepracy, jego podstawowe miejsce pracy pozostaje bez zmian – biuro, fabryka lub inne miejsce pracy, do którego miałby się zgłosić, gdyby nie korzystał z telepracy. Jednak dom pracownika może być również dodatkowym miejscem pracy. Jeśli pracownik pracuje w wielu miejscach, to miejsce, w którym spędza najwięcej czasu, jest jego głównym miejscem pracy. Jednakże wszystkie miejsca, w których pracownik pracuje, mogą być uznane za dodatkowe miejsca pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń

795 755 110